Sitemizde şuan toplam 178 film bulunmaktadır.

Hukuksal

gelizle.net sitesi anayasanın 5651 numaralı yasanın 5.maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. gelizle.net sitesinde bulunan videolu içeriklerin videoları farklı kaynaklar üzerinde olup site sunucularında herhangi bir video barındırılmamaktadır. Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz bir içeriği İletişim sayfası üzerinden veya info@gelizle.net mail adresimiz üzerinden bildirmeniz halinde 24 saat içerisinde içerik kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “info@gelizle.net” email address or our “İletişim” page, relevant production will be removed in 24 hour from our website.